Компанія TM-TRANS
10 березня 2018
Новий концепт e-EVOLUTION
MITSUBISHI e-EVOLUTION Високопродуктивні двигуни, якими оснащений автомобіль з високим крутним моментом і акумуляторною батареєю, що забезпечує плавний і потужний хід, який якісно відрізняє електромобілі від автомобілів з двигунами внутрішнього згорання.

Повний привід даного автомобіля реалізовано трьома двигунами, один з них забезпечує рух передніх коліс, а на задній осі встановлена нова система Dual Motor AYC2 з двома двигунами, які з'єднуються між собою блоком активного заднього міжколісного диференціалу (AYC) з електронним керуванням. Завдяки цьому в місті, на магістралі або на нерівній дорозі автомобіль чітко і точно керується саме так, як цього хоче водій.

Бортовий комп'ютер, мозок концепту MITSUBISHI e-EVOLUTION виступає система штучного інтелекту, що розширює можливості водія. Низка датчиків доводить до системи інформацію щодо зміни дорожніх і транспортних умов, а також про дії водія. Оптимально адаптуючи можливості автомобіля до стилю керування, система підлаштовується під будь-якого водія незалежно від рівня його підготовки. Безпечне і просте керування автомобілем забезпечує новий рівень водіння.

Спеціальна функція навчання дозволяє системі штучного інтелекту делікатно сповіщати водія, аби зробити відчуття від керування автомобілем ще приємнішим. Визначивши рівень водійської майстерності, система вибудовує програму навчання з подачею голосових рекомендацій або через повідомлення на дисплеї панелі приладів. Завдяки цьому водії з будь-яким рівнем підготовки швидко освоюються, а автомобіль підлаштовується під водія.
Розказати друзям:
Будьте в курсі подій!
Отримуйте своєчасно інформацію про акції та знижки компанії, читайте свіжі новини зі світу автомобілів