Компанія TM-TRANS

Про принцип роботи нашої компанії.Для компанії головне це клієнт. Ми свого клієнта називаємо "Партнер". 

Партнер - це юридична особа, або фізична особа підприємець. Бухгалтерський термін "контрагент". Ми розглядаємо у якості партнера також і фізичну особу. Яка співпрацює з нами і має фінансові розрахунки.

Постійно працюємо над вдосконаленням нашого сервісу. Придбали CRM систему "Корпоративний портал". Оновили платформу наших сайтів. Проводимо модернізацію та оновлення шаблонів самих сайтів. Запроваджуємо автоматизацію процесів ведення бізнесу. Працівники отримали зручний засіб комунікації між собою. Працівникам не потрібно нічого нагадувати. Всі нагадування, завдання, події в календарі і багато іншого можна записати в програму, яка точно нічого не забуде.  На нашому корпоративному порталі налаштовано роботів, які допомагають якісно працювати. 

CRM система не залишає поза увагою жодного звернення. Хто хоч раз звернувся до нас за допомогою телефонного дзвінка, смс, електронного листа, чату, форми зворотного зв'язку, чи інших засобів комунікації залишається в пам'яті компанії. У нас зберігається історія звернень партнера, чи потенційного клієнта. 

Наша автоматизована система допомагає працювати з електронною поштою. Так, на лист з невідомої електронної адреси, з якої раніше ми не отримували листів відповідає спеціальний робот. Алгоритм робота визначає, чи належить новий електронний лист до спаму, чи вартий уваги. Якщо лист вартий уваги, то в подальшому спілкування веде менеджер, який відповідає за потрібний напрямок роботи.

Просимо наших партнерів всі замовлення відправляти нам за допомогою спеціальних електронних форм. Таких, як ...

Заявка на перевезення, Онлайн замовлення ДП, Онлайн чат, Зворотній зв'язок, Зворотній дзвінок, Подача резюме на вільну вакансію, та багато інших. 

Телефонуйте нам виключно на корпоративні номери телефонів, а не на особистий телефон працівника. Звернення по телефону фіксуються. Що дає можливість керівництву швидко реагувати на звернення. Відслідкувати час звернення, та час коли Ваше питання було вирішено. Перевіряти якість Вашого обслуговування. Після спілкування по телефону не поспішайте класти слухавку.  Залиште оцінку якості Вашого обслуговування нашими працівниками. Це дасть нам можливість звернути увагу на Вашу розмову з працівником і вказати працівнику на недоліки розмови, або похвалити працівника. Всі наші номери телефонів доступні на сторінці "контакти".

Перевага електронних звернень в тому, що вони не губляться. Ви можете бути впевнені, що отримаєте відповідь на своє запитання. 

В той же час ми будемо вдячні Вам за критику роботи. Просимо підказувати про можливі проблеми в роботі компанії також за допомогою електронних засобів.

Написати керівнику


.