Компанія TM-TRANS
Торгова марка легкових автомобілів преміального класу, вантажних автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів німецького автобудівельного концерну «Daimler AG». Є одним з найбільш впізнаваних автомобільних брендів у всьому світі. Штаб-квартира Mercedes-Benz знаходиться в Штутгарті, Баден-Вюртемберг, Німеччина.

Обслуговуємо такі автомобілі

190 SL 190 (W201) A-klasse A-klasse AMG AMG GLE AMG GLE Coupe
AMG GT B-klasse Citan C-klasse C-klasse AMG CLA-klasse
CLA-klasse AMG CLC-klasse CLK-klasse CLK-klasse AMG CL-klasse CL-klasse AMG
CLS-klasse CLS-klasse AMG E-klasse E-klasse AMG G-klasse G-klasse AMG
G-klasse AMG 6x6 GLA-klasse GLA-klasse AMG GLC-klasse GLE GLE Coupe
GLK-klasse GL-klasse GL-klasse AMG Maybach S-klasse M-klasse M-klasse AMG
R-klasse R-klasse AMG S-klasse S-klasse AMG SLK-klasse SLK-klasse AMG
SL-klasse SL-klasse AMG SLR McLaren SLS AMG Vaneo Viano
Vito V-klasse W100 W110 W114 W115
W121 W123 W124 W136 W189

Чим так виділяється автомобіль Mercedes?

Така марка машин як Мерседес вимагає для себе відповідного за якістю сервісу. Будь-який власник новенької машини розраховує, що ремонт Merсedes для нього наступить не дуже скоро і не доведеться витрачати гроші - і чималі - на постійні роботи по відновленню поламаних комплектуючих. Взагалі ж якісна збірка, повсюдне використання високих технологій та інші беззаперечні якості «німця» дають дуже високий шанс, що власник авто довго не буде згадувати про те, щоб відремонтувати Мерседес. 

Сумно, але факт - далеко початкова технічна справність автомобіля - ще не гарант захисту від усіх проблем. На вітчизняних дорогах можливо все - потрапляння гравію в лобове скло або корпус автомобіля, ями і глибокі колії негативно позначаються на зовнішньому вигляді і ходових якостях.

У штаті нашого автосервісу - тільки атестовані фахівці; всі вони працюють на новому імпортному обладнанні і має відповідні знання для того, щоб швидко, а головне ефективно усувати і навіть запобігати дуже широкий перелік несправностей, дефектів і механічних пошкоджень автомобіля.

Ремонт і обслуговування Mercedes включає в себе як кузовні, так і слюсарні роботи різного рівня складності. У нашому автосервісі ми швидко виявляємо і усуваємо всі поломки, щоб автомобіль клієнта виглядав майже як з конвеєра і їздив, як і годиться справжньому Мерседесу.

footerman
Есть вопросы — спрашивайте!
Не стесняйтесь, Наши специалисты помогут Вам, окажут бесплатную консультацию или запишут на посещение Нашего автосервиса.
Задать вопрос специалисту
Розказати друзям:

Відгуки клієнтів

Дуже рада співпрацювати з компанією TM-TRANS. Надійні водії та досвідчені менеджери. Все вчасно і по нашій домовленості. Особлива подяка Оксані Дмитрівні за злагоджену роботу.
Ольга Ковбасюк
Керівник заводу МБК
Перевезення було здійснене вчасно. Вантаж та супровідні документи доставлено. Автомобіль наданий компанією перевізником був у відмінному технічному стані. Дякуємо за співпрацю.
Олександр Петрович
Компанія «Стальконструкція»